Blog > Komentarze do wpisu
Tu idzie młodość, młodość, młodość i śpiewa ...

Rosną nam nowe, całkiem niekoniunkturalne pokolenia. Tak trzymać.

Choć z drugiej strony,  może wywieszenie portretu Giertycha z napisem „zero tolerancji” nie jest aż tak złym pomysłem ;-)

 

Na Szczęscie Stary Werter

 

piątek, 10 listopada 2006, stary_werter

Polecane wpisy

  • Czfarta Erpe – Dziennik budowy

    No i stałosie – nie żeby od razu katastrofa budowlana, ale jednak pewne zamieszanie na budowie. Według sądarzy Krakowianie choć raz się znaleźli komilfo

  • Cisza powyborcza.

    Całkiem po prostu - siemi nie chciało. Taki Fraglesi to silne chłopisko, pomarudził, że siemu nie chce, że nie ma o czym , ale proszę : wziął się w garść i pisz

  • IV RP – dziennik budowy

    Czyli prasufka. Po pierwsze, o czym już wszyscy wiedzą od dawna, a co Bolszesław raczył ponownie podkreślić, tym razem w związku z Jelfagate : wszystkiemu jes

Komentarze
socjopatyczna_malkontentka
2006/11/10 00:20:36
"Po podłodze walał się sprzęt sportowy - kije hokejowe, rękawice bokserskie, rozpruta piłka nożna - i para przepoconych szortów wywróconych na lewą stronę, a na stole piętrzyły się brudne naczynia oraz postrzępione podręczniki szkolne. Na ścianach wisiały szkarłatne proporce Ligi Młodych i Kapusiów, oraz duży plakat Wielkiego Brata."
(...)
"Dorodny dziewięcioletni urwis wyskoczył zza stołu, grożąc Winstonowi dziecinnym pistoletem maszynowym, podczas gdy jego o dwa lata młodsza siostrzyczka celowała w Winstona z kawałka patyka. Oboje mieli na sobie granatowe spodenki, szare bluzy i czerwone chusty - umundurowanie Kapusiów. Winston podniósł ręce nad głowę, ale zrobiło mu się nieswojo, gdyż zachowanie malców było tak zajadłe, jakby wcale nie chodziło o zabawę.
- Zdrajca! - wrzeszczał dzieciak. - Myślozbrodniarz! Eurazjatycki szpicel! Zastrzelę cię, ty łajdaku, ewaporuję, wyślę do kopalni soli!
Nagle oboje - dziewczynka naśladowała każdy gest brata - zaczęli skakać wokół niego i krzyczeć: "Zdrajca! Myślozbrodniarz!" W ich zachowaniu było coś przerażającego, tak jak w igraszkach tygrysich szczeniąt, które niegdyś wyrosną na ludojady. Z oczu chłopca biła jakaś rozmyślna zaciekłość, całkiem wyraźna chęć uderzenia lub kopnięcia Winstona i świadomość, że już wkrótce będzie dość duży, aby to uczynić."
-
Gość: Przyczynek, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2006/11/10 08:51:10
wiadomosci.onet.pl/1431346,11,item.html
Faktycznie.....atmosfera robi się taka sama...
Tyle, że to nasi umiłowani przywódcy ją tworzą.
-
Gość: makowski, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2006/11/10 10:33:59
i nawet ci Proleci wokół...
-
2006/11/10 13:43:26
SocMal : To Wy towaszszko czytujecie TAKE nieprawomyślne ksionszki ? Ejżeno. I w dodatku całkiem nieapropo tu zamieszczacie jakieś gupie cytaty, co to nic wspónego ze sprawo nie majo i wogle sa kszywym zwierciadlem wypoconym dawno temu pszes zgoszkniałego Angola na zupełnie inny temat.

Przyczynek : IV = II ? całkiem bidulka pogięło. Oni wogle coś z rachunkami majo nietenteges.

Makoski : jacy proleci ? sie wam lót nie podobuje ? Taki uczciwy i praktykujący, co to wie, jak zrobić, żeby nie było nic ? Łżelumpenliberał jeden sie znalas.
-
Gość: A.W., *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2006/11/10 21:10:16
Nie pojętne - by tak wierzyć wybiorczej.
stary_werter - czytasz coś czasami innego? ;-)
-
2006/11/10 22:42:59
Masz rację, ten Judenblatt beszczelnie kłamie. Ale tym razem jest jeszcze gorzej, bo to kłamstwo podał też PAP, a za nim Zycie Warszawy, Rzeczpospolita, Onet i Wirtualna Polska.
No normalnie prasa zdradziła i coś z tym trzeba zrobić. Bo to porażające jest.
-
Gość: A.W., *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2006/11/10 23:26:30
wiesz trudno było mi wpisywać w każdą Twoja wypowiedź - gdzie cytujesz lub linkujesz wyborczą. wybrałem akurat ten ;-)ostatni.....

No i akurat Ty nie wybrałeś - podał też PAP, a za nim Zycie Warszawy, Rzeczpospolita, Onet i Wirtualna Polska
-
2006/11/11 00:07:17
Ech, AW, jak ja Cię lubię :-)