Blog > Komentarze do wpisu
Trzy pytania

Proszę najpierw przeczytać to  tu o:

 

http://fakty.interia.pl/fakty_dnia/news/prezydent_tylko_analizowal_zyciorys,789226,2943

 

Pytanie za dowolną ilość punktów : Co Państwa zdaniem dzieje się w przestrzeni międzyusznej biednego akrobaty, który musi uzasadnić fakt, że jego szef, a przy okazji Głowa Państwa, ma głęboko w dupie prawomocne orzeczenia sądu, w myśl starej  pawlakowokargulowej zasadzie „Sąd sądem, a sprawiedliwość musi być po naszej stronie”. Cokolwiek by się sądziło o postaci Kapciowego. Jak wysoka musiałaby być gratyfikacja, aby podjęli się Państwo takiego mentalnego wygibasa ? I to publicznie.

Pytanie drugie (podobnie punktowane) : Jaką drogę musiał przejść człowiek, aby z doktora prawa, opozycjonisty walczącego z komuną m.in. o państwo prawa, stać się malutkim człowieczkiem o duszy w/w Pawlakokargula, a przy okazji zakładowego personalnego (czyli , jak pamiętamy, bezpieczniaka).

 

Pytanie trzecie : Czy i kiedy  pojawią się ankiety personalne typu : krewni w redakcji  Trybuny, Polityki, Gazety Wyborczej, rodzina w Rosji lub w Niemczech (tfu tfu), funkcje sprawowane w aparacie układu rządzącego łże-III RP.

 

Coraz Starszy Werter

 

PS : zauważyliście, że Lesio nic nie insynuował ? On tylko analizował życiorys. Ech, splunąć nawet szkoda. Właściwie to dojrzałem do tego, aby dołączyć Lesia i Jareczka do Romkensteina, Antka Teczkierewicza , Lepperoida i Bullshit-terriera, czyli postaci, których insynuacje, pomówienia i epitety należy traktować jako komplementy.

 

PPS : Na wszelki wypadek,  pragnąc oszczędzić trudu ewentualnym amatorom analizy życiorysów i genealogii, podam od razu swoją. Jeśli może wam to sprawić przyjemnośc, to mogę być synem volksdeutscha-własowca i żydówki-enkawudzistki. Powinno wystarczyć na dobry początek.

piątek, 08 września 2006, stary_werter

Polecane wpisy

  • Czfarta Erpe – Dziennik budowy

    No i stałosie – nie żeby od razu katastrofa budowlana, ale jednak pewne zamieszanie na budowie. Według sądarzy Krakowianie choć raz się znaleźli komilfo

  • Cisza powyborcza.

    Całkiem po prostu - siemi nie chciało. Taki Fraglesi to silne chłopisko, pomarudził, że siemu nie chce, że nie ma o czym , ale proszę : wziął się w garść i pisz

  • IV RP – dziennik budowy

    Czyli prasufka. Po pierwsze, o czym już wszyscy wiedzą od dawna, a co Bolszesław raczył ponownie podkreślić, tym razem w związku z Jelfagate : wszystkiemu jes